Apie mus

Kuo jūs bebūtumėte – studentu, direktoriumi ar vadybininku, anksčiau ar vėliau jums prireiks vertimo iš/į lietuvių ar užsienio kalbą. Gerai, jei jūsų užsienio kalbų įgūdžiai leis tai padaryti pačiam arba jei jūsų įmonė turi profesionalų vertėją. Bet pasvarstykite apie tam skirtą laiką. Ar jūs turite galimybę vertimą atlikti savo jėgomis ir laiku? Kaip viską spėti?

Kai kuriems asmenims išversti tam tikrą tekstą ar dokumentą per duotą laiko terminą gali tapti dideliu iššūkiu. Bet vertimų biurui tai ne problema. Čia dirba gausus kolektyvas profesionalių vertėjų, pasiruošusių kuo greičiau jums pateikti kokybišką vertimą. Kalbos specialistai verčia įvairia tematika ir stiliumi, jei reikia pasitardami su tos srities specialistais. Vertimo paslaugų įstaigos dėka, jūs galite būti ramūs dėl išversto teksto teisingumo ir kokybiškumo. Atsitiktinių klaidų tikimybė taip pat bene nulinė, nes vertimai atidžiai ir kruopščiai tikrinami gimtakalbių redaktorių. Tai leidžia vertimą atlikti aukščiausiu lygiu.

Mūsų tikslas – kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą suteiktos vertimo paslaugos. Šiam tikslui įgyvendinti subūrėme profesionalių ir patyrusių vertėjų komandą. Galime užtikrinti, kad užsakymus paskiriame tik aukštos kvalifikacijos specialistams. Visi mūsų vertėjai turi didelę darbo patirtį ir yra įgiję užsienio kalbų filologinį išsilavinimą, o kai kurie iš jų verčia į savo gimtąją kalbą arba jau ne vienerius metus yra įsikūrę užsienyje. Visa tai užtikrina vertimo tikslumą ir kokybę.

Siekiant užtikrinti, kad tekstas būtų išverstas kokybiškai ir atitiktų kliento lūkesčius, visi vertimai yra deleguojami vertėjams, kurie specializuojasi versti tik tam tikro pobūdžio, sudėtingumo ir tipo dokumentus bei tekstus, o galiausiai visi vertimai yra peržiūrimi redaktoriaus.

Mūsų sėkmingo darbo paslaptis:

greitas ir kokybiškas darbas, patirtis, operatyvumas, draugiškas bendravimas, lankstumas laiko ir kainos atžvilgiu, konfidencialumas, profesionalumas ir sąžiningumas.

Vertimo paslaugas teikiame tiek fiziniams asmenims, tiek privačioms Lietuvos ir užsienio įmonėms, valstybinėms institucijoms ir įvairioms organizacijoms.

Stabili ir aukšta vertimo paslaugų kokybė paskatino daugybę įmonių rinktis mūsų vertimų biuro teikiamas paslaugas.  O tai reiškia, kad sugebėjome pelnyti jų pasitikėjimą!

Pagarbiai,

cropped-Profvertimai-logo-v4-01.png