Vertimai į anglų kalbą

Anglų kalba yra labiausiai paplitusi pasaulyje kalba. Ji priklauso germanų kalbų grupei ir yra vartojama D. Britanijoje, JAV, Australijoje, N. Zelandijoje, iš dalies – Airijoje, Kanadoje, PAR bei Indijoje. Ši kalba yra pripažinta oficialia JT ir daugelio tarptautinių organizacijų kalba. Anglų kalba karaliauja šiandieniniame pasaulyje kaip populiariausia užsienio kalba mokslo, bendravimo, interneto, ekonominio, kultūrinio ir politinio gyvenimo terpėse.
Anglų kalbos vertimo paslaugos
Vertimų biuro „Profvertimai“ kvalifikuotų bei turinčių nemažą patirtį gimtakalbių anglų kalbos specialistų būrys siūlo savo tekstų redagavimo, transkribavimo bei vertimo raštu paslaugas. Patikėkite savo įvairios tematikos ir sudėtingumo tekstus ar dokumentus versti mūsų anglų kalbos specialistams ir jums garantuosime greitą, kokybišką ir tikslų vertimą, kuriuo tikrai nenusivilsite. Dvejojate? Išmėginkite mus. Atsiųskite tekstą iki 150 žodžių, jį mielai išversime nemokamai ir išsklaidysime visas abejones dėl savo anglų kalbos vertėjų kompetencijos bei vertimo darbų nepriekaištingumo.
Verčiame ne tik populiariomis anglų kalbos kombinacijomis: iš lietuvių / rusų į anglų kalbą ar atvirkščiai – iš anglų į lietuvių / rusų kalbą, bet ir daugeliu kitų.
Vertimo kainą bei atlikimo terminą vertiname pagal verčiamo teksto apimtį – spaudos ženklus be tarpų. 1700 spaudos ženklų be tarpų sudaro 1 standartinį vertimo puslapį, kurio kaina priklauso nuo anglų kalbos vertimo kombinacijos bei vykstančių akcijų bei taikomų nuolaidų. Sekite jas mūsų interneto svetainėje bet „Facebook“, „Twitter“ bei „Google+“ paskyrose.
Su nekantrumu laukiame naujų iššūkių!
Versti reikalingus tekstus ar dokumentus siųskite el. paštu info@profvertimai.lt ar užneškite adresu Šv. Ignoto g. 1, Vilnius. Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 867427369.