Vertimai į graikų kalbą

Graikų kalba yra atskira indoeuropiečių kalbų šeimos šaka, paplitusi pietinėje Balkanų pusiasalio dalyje. Daugiausiai ji vartojama Graikijoje ir Kipro Respublikoje, kuriose ši kalba yra paskelbta valstybine. Taip pat tai viena iš 24 oficialių Europos Sąjungos kalbų. Pasaulyje priskaičiuojama per 13 mln. gimtakalbių graikų. Ši kalba padarė nemažą įtaką kitoms kalboms; iš jos yra kilę daug tarptautinių žodžių ir terminų.
Vertimų biuro „Profvertimai“ kvalifikuotų bei turinčių nemažą patirtį gimtakalbių graikų kalbos specialistų būrys siūlo savo tekstų redagavimo, transkribavimo bei vertimo raštu paslaugas. Patikėkite savo įvairios tematikos ir sudėtingumo tekstus ar dokumentus versti mūsų graikų kalbos specialistams ir jums garantuosime greitą, kokybišką ir tikslų vertimą, kuriuo tikrai nenusivilsite. Dvejojate? Išmėginkite mus. Atsiųskite tekstą iki 150 žodžių, jį mielai išversime nemokamai ir išsklaidysime visas abejones dėl savo graikų kalbos vertėjų kompetencijos bei vertimo darbų nepriekaištingumo.
Verčiame ne tik populiariomis graikų kalbos kombinacijomis: iš lietuvių / anglų į graikų kalbą ar atvirkščiai – iš graikų į lietuvių / anglų kalbą, bet ir daugeliu kitų.
Vertimo kainą bei atlikimo terminą vertiname pagal verčiamo teksto apimtį – spaudos ženklus be tarpų. 1700 spaudos ženklų be tarpų sudaro 1 standartinį vertimo puslapį, kurio kaina priklauso nuo graikų kalbos vertimo kombinacijos bei vykstančių akcijų bei taikomų nuolaidų. Sekite jas mūsų interneto svetainėje bet „Facebook“, „Twitter“ bei „Google+“ paskyrose.
Su nekantrumu laukiame naujų iššūkių!
Versti reikalingus tekstus ar dokumentus siųskite el. paštu info@profvertimai.lt ar užneškite adresu Šv. Ignoto g. 1, Vilnius. Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 867427369.