Vertimai į kroatų kalbą

Kroatų kalba priklauso pietų slavų kalbų grupei ir yra labai panaši į serbų kalbą, tad neretai jos apjungiamos į serbų – kroatų kalbą. Pagrindinis šių kalbų skirtumas yra rašto sistema: Serbijoje naudojama kirilica ir lotynų raštas, o Kroatijoje – tik lotynų. Po įstojimo į Europos Sąjungą, kroatų kalba gavo 24-osios oficialios ES kalbos statusą.
Vertimų biuro „Profvertimai“ kvalifikuotų bei turinčių nemažą patirtį gimtakalbių kroatų kalbos specialistų būrys siūlo savo tekstų redagavimo, transkribavimo bei vertimo raštu paslaugas. Patikėkite savo įvairios tematikos ir sudėtingumo tekstus ar dokumentus versti mūsų kroatų kalbos specialistams ir jums garantuosime greitą, kokybišką ir tikslų vertimą, kuriuo tikrai nenusivilsite. Dvejojate? Išmėginkite mus. Atsiųskite tekstą iki 150 žodžių, jį mielai išversime nemokamai ir išsklaidysime visas abejones dėl savo kroatų kalbos vertėjų kompetencijos bei vertimo darbų nepriekaištingumo.
Verčiame ne tik populiariomis kroatų kalbos kombinacijomis: iš lietuvių / anglų į kroatų kalbą ar atvirkščiai – iš kroatų į lietuvių / anglų kalbą, bet ir daugeliu kitų.
Vertimo kainą bei atlikimo terminą vertiname pagal verčiamo teksto apimtį – spaudos ženklus be tarpų. 1700 spaudos ženklų be tarpų sudaro 1 standartinį vertimo puslapį, kurio kaina priklauso nuo kroatų kalbos vertimo kombinacijos bei vykstančių akcijų bei taikomų nuolaidų. Sekite jas mūsų interneto svetainėje bet „Facebook“, „Twitter“ bei „Google+“ paskyrose.
Su nekantrumu laukiame naujų iššūkių!
Versti reikalingus tekstus ar dokumentus siųskite el. paštu info@profvertimai.lt ar užneškite adresu Šv. Ignoto g. 1, Vilnius. Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 867427369.