Vertimai į latvių kalbą

Baltų kalbų grupei priklausanti latvių kalba yra pripažinta moderniausia, labiausiai nutolusia nuo prokalbės, iš 3 didžiųjų baltų kalbų: lietuvių, latvių ir prūsų (nebeegzistuoja). Tai viena iš ES oficialių kalbų, vartojama Latvijos Respublikoje kaip nacionalinė kalba. Šia kalba šneka per 1,4 mln. žmonių pasaulyje. Lietuvių ir latvių kalbos laikomos panašiomis, tačiau šių šalių gyventojai susikalbėti tarpusavyje negali.
Vertimų biuro „Profvertimai“ kvalifikuotų bei turinčių nemažą patirtį gimtakalbių latvių kalbos specialistų būrys siūlo savo tekstų redagavimo, transkribavimo bei vertimo raštu paslaugas. Patikėkite savo įvairios tematikos ir sudėtingumo tekstus ar dokumentus versti mūsų latvių kalbos specialistams ir jums garantuosime greitą, kokybišką ir tikslų vertimą, kuriuo tikrai nenusivilsite. Dvejojate? Išmėginkite mus. Atsiųskite tekstą iki 150 žodžių, jį mielai išversime nemokamai ir išsklaidysime visas abejones dėl savo latvių kalbos vertėjų kompetencijos bei vertimo darbų nepriekaištingumo.
Verčiame ne tik populiariomis latvių kalbos kombinacijomis: iš lietuvių / anglų į latvių kalbą ar atvirkščiai – iš latvių į lietuvių / anglų kalbą, bet ir daugeliu kitų.
Vertimo kainą bei atlikimo terminą vertiname pagal verčiamo teksto apimtį – spaudos ženklus be tarpų. 1700 spaudos ženklų be tarpų sudaro 1 standartinį vertimo puslapį, kurio kaina priklauso nuo latvių kalbos vertimo kombinacijos bei vykstančių akcijų bei taikomų nuolaidų. Sekite jas mūsų interneto svetainėje bet „Facebook“, „Twitter“ bei „Google+“ paskyrose.
Su nekantrumu laukiame naujų iššūkių!
Versti reikalingus tekstus ar dokumentus siųskite el. paštu info@profvertimai.lt ar užneškite adresu Šv. Ignoto g. 1, Vilnius. Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 867427369.