Vertimai į lenkų kalbą

Lenkų kalba yra trečioji pagal populiarumą slavų kalba po rusų ir ukrainiečių. Ji priklauso vakarų slavų grupei, lechų pogrupiui ir yra artima čekų ir slovakų šnektoms. Lenkiškai kalbančiųjų priskaičiuojame per 40 mln. žmonių visame pasaulyje. Ši kalba yra antra pagal vartojimo paplitimą D. Britanijoje, daugiausiai šnekančiųjų yra sostinėje Londone.
Vertimų biuro „Profvertimai“ kvalifikuotų bei turinčių nemažą patirtį gimtakalbių lenkų kalbos specialistų būrys siūlo savo tekstų redagavimo, transkribavimo bei vertimo raštu paslaugas. Patikėkite savo įvairios tematikos ir sudėtingumo tekstus ar dokumentus versti mūsų lenkų kalbos specialistams ir jums garantuosime greitą, kokybišką ir tikslų vertimą, kuriuo tikrai nenusivilsite. Dvejojate? Išmėginkite mus. Atsiųskite tekstą iki 150 žodžių, jį mielai išversime nemokamai ir išsklaidysime visas abejones dėl savo lenkų kalbos vertėjų kompetencijos bei vertimo darbų nepriekaištingumo.
Verčiame ne tik populiariomis lenkų kalbos kombinacijomis: iš lietuvių / anglų į lenkų kalbą ar atvirkščiai – iš lenkų į lietuvių / anglų kalbą, bet ir daugeliu kitų.
Vertimo kainą bei atlikimo terminą vertiname pagal verčiamo teksto apimtį – spaudos ženklus be tarpų. 1700 spaudos ženklų be tarpų sudaro 1 standartinį vertimo puslapį, kurio kaina priklauso nuo lenkų kalbos vertimo kombinacijos bei vykstančių akcijų bei taikomų nuolaidų. Sekite jas mūsų interneto svetainėje bet „Facebook“, „Twitter“ bei „Google+“ paskyrose.
Su nekantrumu laukiame naujų iššūkių!
Versti reikalingus tekstus ar dokumentus siųskite el. paštu info@profvertimai.lt ar užneškite adresu Šv. Ignoto g. 1, Vilnius. Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 867427369.