Vertimai į olandų kalbą

Olandų kalba arba Nyderlandų kalba yra vakarų germanų kalba. Ja šneka apie 22 milijonai žmonių, daugiausia Olandijoje ir Belgijoje. Tai valstybinė kalba buvusiose kolonijose Karibų jūroje: Arubos, Kiurasao ir Sint Marteno salose. Olandų kalba yra panaši į anglų ir vokiečių kalbas; ji laikoma tarpine tarp šių kalbų. Olandų kalbos žodžiai yra daugiausia germaniškos kilmės, išlaikę tas pačias germaniškas šaknis kaip ir anglų kalboje, bet perėmė daugiau romaniškų žodžių nei anglų.
Vertimų biuro „Profvertimai“ kvalifikuotų bei turinčių nemažą patirtį gimtakalbių olandų kalbos specialistų būrys siūlo savo tekstų redagavimo, transkribavimo bei vertimo raštu paslaugas. Patikėkite savo įvairios tematikos ir sudėtingumo tekstus ar dokumentus versti mūsų olandų kalbos specialistams ir jums garantuosime greitą, kokybišką ir tikslų vertimą, kuriuo tikrai nenusivilsite. Dvejojate? Išmėginkite mus. Atsiųskite tekstą iki 150 žodžių, jį mielai išversime nemokamai ir išsklaidysime visas abejones dėl savo olandų kalbos vertėjų kompetencijos bei vertimo darbų nepriekaištingumo.
Verčiame ne tik populiariomis olandų kalbos kombinacijomis: iš lietuvių / anglų į olandų kalbą ar atvirkščiai – iš olandų į lietuvių / anglų kalbą, bet ir daugeliu kitų.
Vertimo kainą bei atlikimo terminą vertiname pagal verčiamo teksto apimtį – spaudos ženklus be tarpų. 1700 spaudos ženklų be tarpų sudaro 1 standartinį vertimo puslapį, kurio kaina priklauso nuo olandų kalbos vertimo kombinacijos bei vykstančių akcijų bei taikomų nuolaidų. Sekite jas mūsų interneto svetainėje bet „Facebook“, „Twitter“ bei „Google+“ paskyrose.
Su nekantrumu laukiame naujų iššūkių!
Versti reikalingus tekstus ar dokumentus siųskite el. paštu info@profvertimai.lt ar užneškite adresu Šv. Ignoto g. 1, Vilnius. Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 867427369.