Vertimai į ukrainiečių kalbą

Ukrainiečių kalba kilo iš senosios Kijevo Rusios kalbos ir priklauso rytų slavų grupei. Pagal populiarumą ji užima 2 viet1 tarp visų gyvų slavų kalbų. Tai viena iš šnektų, kuri yra užrašoma kirilica. Ukrainos nacionalinę kalbą vartoja per 41 mln. asmenų visame pasaulyje.
Vertimų biuro „Profvertimai“ kvalifikuotų bei turinčių nemažą patirtį gimtakalbių ukrainiečių kalbos specialistų būrys siūlo savo tekstų redagavimo, transkribavimo bei vertimo raštu paslaugas. Patikėkite savo įvairios tematikos ir sudėtingumo tekstus ar dokumentus versti mūsų ukrainiečių kalbos specialistams ir jums garantuosime greitą, kokybišką ir tikslų vertimą, kuriuo tikrai nenusivilsite. Dvejojate? Išmėginkite mus. Atsiųskite tekstą iki 150 žodžių, jį mielai išversime nemokamai ir išsklaidysime visas abejones dėl savo ukrainiečių kalbos vertėjų kompetencijos bei vertimo darbų nepriekaištingumo.
Verčiame ne tik populiariomis ukrainiečių kalbos kombinacijomis: iš lietuvių / anglų į ukrainiečių kalbą ar atvirkščiai – iš ukrainiečių į lietuvių / anglų kalbą, bet ir daugeliu kitų.
Vertimo kainą bei atlikimo terminą vertiname pagal verčiamo teksto apimtį – spaudos ženklus be tarpų. 1700 spaudos ženklų be tarpų sudaro 1 standartinį vertimo puslapį, kurio kaina priklauso nuo ukrainiečių kalbos vertimo kombinacijos bei vykstančių akcijų bei taikomų nuolaidų. Sekite jas mūsų interneto svetainėje bet „Facebook“, „Twitter“ bei „Google+“ paskyrose.
Su nekantrumu laukiame naujų iššūkių!
Versti reikalingus tekstus ar dokumentus siųskite el. paštu info@profvertimai.lt ar užneškite adresu Šv. Ignoto g. 1, Vilnius. Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 867427369.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>