Vertimai į vokiečių kalbą

Vokiečių kalba priklauso vakarų germanų kalbų šakai. ES ši kalba užima pirmąją vietą pagal gimtakalbių skaičių ir yra populiariausių pasaulio kalbų dešimtuko paskutinėje vietoje. Vokiečių kalba yra pripažinta kaip antra dažniausiai vartojama kalba interneto platybėse po anglų kalbos.
Vertimų biuro „Profvertimai“ kvalifikuotų bei turinčių nemažą patirtį gimtakalbių vokiečių kalbos specialistų būrys siūlo savo tekstų redagavimo, transkribavimo bei vertimo raštu paslaugas. Patikėkite savo įvairios tematikos ir sudėtingumo tekstus ar dokumentus versti mūsų vokiečių kalbos specialistams ir jums garantuosime greitą, kokybišką ir tikslų vertimą, kuriuo tikrai nenusivilsite. Dvejojate? Išmėginkite mus. Atsiųskite tekstą iki 150 žodžių, jį mielai išversime nemokamai ir išsklaidysime visas abejones dėl savo vokiečių kalbos vertėjų kompetencijos bei vertimo darbų nepriekaištingumo.
Verčiame ne tik populiariomis anglų kalbos kombinacijomis: iš lietuvių / anglų į vokiečių kalbą ar atvirkščiai – iš vokiečių į lietuvių / anglų kalbą, bet ir daugeliu kitų.
Vertimo kainą bei atlikimo terminą vertiname pagal verčiamo teksto apimtį – spaudos ženklus be tarpų. 1700 spaudos ženklų be tarpų sudaro 1 standartinį vertimo puslapį, kurio kaina priklauso nuo vokiečių kalbos vertimo kombinacijos bei vykstančių akcijų bei taikomų nuolaidų. Sekite jas mūsų interneto svetainėje bet „Facebook“, „Twitter“ bei „Google+“ paskyrose.
Su nekantrumu laukiame naujų iššūkių!
Versti reikalingus tekstus ar dokumentus siųskite el. paštu info@profvertimai.lt ar užneškite adresu Šv. Ignoto g. 1, Vilnius. Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 867427369.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>