Anglų kalbos kursai

Individualūs anglų kalbos kursai

Anglų kalbos pradedama mokytis dar darželyje, vėliau žinių gilinimas tęsiamas mokykloje ir aukštojo mokslo įstaigose. Kad įgytos žinios nepasimirštų, kalbų mokymasis turi būti nenutrūkstamas. Vertimų biuras „Profvertimai“ siūlo ne tik spalvingą spektrą profesionalių vertimo paslaugų, bet ir individualius anglų kalbos kursus. Todėl, jei vertinate mokymo kokybę ir nuoširdų norą padėti, kviečiame prisidėti prie mūsų organizuojamų anglų kalbos kursų, padėsiančių jums išmokti šią kalbą ar pagilinti jau turimas žinias.
Apmokymai vyksta ne didesnėse nei 2-3 asmenų grupelėse.
Mūsų anglų kalbos dėstytojų ilgametė patirtis įrodė, jog anglų kalbos žinių gilinimas ir jos mokymasis yra daug kokybiškesnis laiko ir įgautų žinių atžvilgiu, dirbant individualiai ar mažomis grupelėmis (2-3 asmenys). Taip užtikrinama studento pažangumo kontrolė, parenkama mokymosi medžiaga ir metodika pagal asmeninius poreikius bei galimybes, lengviau suderinamas paskaitų ir atsiskaitymų tvarkaraštis.
Kiekvienas būsimas mūsų studentas yra testuojamas: tikrinami skaitymo, klausymo ir rašymo įgūdžiai, taip pat vertinami ir šnekamosios kalbos gebėjimai ir pažangumas. Įvertinę rezultatus, diplomuoti dėstytojai kartu su būsimu studentu sudaro mokymosi programą bei aptaria ir pasirenka mokymosi priemones.
Mokome ne tik suaugusiuosius, bet taip pat padedame mažiesiems mokinukams paruošti anglų kalbos namų darbus, paruošiame abiturientus ar aukštųjų mokyklų studentus egzaminams ar pagelbstime ruošiant prezentaciją užsienio kolegoms ir t.t.
Mokslų pabaigoje laikomas egzaminas, kurį išlaikius, išduodame kursų baigimo pažymėjimus.