Dokumentų vertimas ir tvirtinimas

file59127825_aa7c72a5

Dokumentų vertimo kaina priklauso nuo verčiamos kalbos, dokumentų apimties ir skaičiaus (pateikus versti daugiau nei 4 dokumentus- pristaikysime nuolaidą). Atsiųskite dokumentą, kurį norite išsiversti, ir mes per 15 min. pateiksime jums tikslią vertimo kainą bei atlikimo terminą. Skambinkite +370 62205512 arba rašykite info@profvertimai.lt
turite klausimu

Dokumentų vertimas – darbas, iš vertėjo reikalaujantis ne tik lingvistinių žinių, bet ir konfidencialumo išlaikymo. Verčiame asmens dokumentus (pasus, asmens tapatybės korteles, gimimo liudijimus, santuokos/ ištuokos liudijimus, pavardės (vardo) keitimo liudijimus, mirties liudijimus, vairuotojo pažymėjimus ir kt.), mokslo baigimo ir kvalifikacijos įgijimo dokumentus (pažymėjimus, atestatus, diplomus ir kt.), įmonių steigimo dokumentus (įstatus, registracijos pažymėjimus, protokolus ir kt.) bei nuosavybės dokumentus (registro pažymas, paveldėjimo dokumentus, pirkimo-pardavimo dokumentus ir kt.). Poreikiui esant, asmeninius dokumentus išversite per keletą valandų ar dar greičiau. Vertimo ir redagavimo darbus atliksime kruopščiai ir kompetentingai. Pagal užsakovo pageidavimus, galime ne tik sumaketuoti išverstą dokumentą pagal originalą, bet ir jį legalizuoti, t.y. padarome nuorašus, tvirtiname vertėjo parašu, biuro antspaudu ir notariškai.

Bene kiekvienas žmogus yra girdėjęs apie vertimus, apimančius įvairiausias sritis. Vis populiaresnėmis tampa profesionalias vertimo paslaugas teikiančios įmonės. Auga ne tik jų paklausa bei pasiūla, bet didėja ir teikiamų paslaugų spektras. Kiekviena minėta įstaiga gali pasiūlyti skirtingas vertimo paslaugas. Pavyzdžiui, viename biure gali būti atliekamos tik meninių ar teisinių tekstų vertimo paslaugos, o kitas specializuojasi tik dokumentų transformavimu iš vienos kalbos į kitą.

Dokumentų vertimas pirmiausia reikalauja ypatingo gebėjimo tiksliai suprasti originalų dokumentą. Dažniausiai tokiems vertimams pateikiamos įvairių sutarčių ir finansų dokumentacijos, nutarimai, pasiūlymai, paraiškos, sertifikatai, pažymos, liudijimai bei protokolai, korporaciniai bei asmeniniai dokumentai (pasas, asmens tapatybės kortelė, gimimo, santuokos, ištuokos ar mirties liudijimai, vairuotojo pažymėjimas, mokslo baigimo diplomai ir t. t.) dokumentai. Trumpai tariant, dokumentų vertimas apima išties nemažai sričių.

Taip pat verčiant įvairią dokumentaciją labai svarbi yra terminologija bei teksto lokalizacija. Tie patys terminai gali turėti skirtingą reikšmę atitinkamose šalyse. Tad siekiant kuo tiksliau išversti dokumentus yra nuolat konsultuojamasi su reikiamos srities specialistais. Taip pat neretai sudaromi specifinių terminų sąrašai ir žodynai, kuriais naudojasi profesionalūs vertėjai nuolatos versdami pastovių užsakovų dokumentaciją.
Dokumentacijos vertimas gali būti patikėtas atlikti skirtingiems specializuotiems vertimo biurams. Kiekvieno iš jų siūlomų paslaugų įvairovė, sąlygos ir įkainiai gali skirtis. Vertėtų akcentuoti, kad ne visuomet iš mažiausią kainą siūlančios ar lyderio poziciją užimančios vertimo įstaigos derėtų tikėtis aukščiausios kokybės darbo rezultato. Žinoma, tai nėra taisyklė, tad pasitaiko ir išimčių. Tačiau nepamirškite, kad savo vertėjais ir sukaupta patirtimi besipuikuojanti įstaiga vertimo už itin mažą kainą atlikti nesutiks. Visgi, vienareikšmiškos tiesioginės priklausomybės tarp paslaugų įkainių ir kokybiško vertimo rezultato nėra.

Taip pat svarbus profesionalias dokumentų vertimo paslaugas teikiančios įmonės ryšys su notarų biuru. Vertimų biurams tenka bendradarbiauti ir su notarais, nes kartais prisireikia ir teisiško dokumentų vertimų patvirtinimo. Jei kokios nors dokumentacijos vertimas atliekamas solidžioje įstaigoje, teisinio patvirtinimo gavimas neturėtų užtrukti.

Taigi, įvairios dokumentacijos vertimo procesas susideda iš daugybės nedidelių, bet reikšmingų žingsnių, kuriuos atlikus bei sudėjus kartu, gaunamas visapusiškai kokybiškas dokumento transformavimo reikiama kalbų kombinacija darbas.

Puiki reputacija bei nuolat aukšta paslaugų kokybė paskatino daugelį įmonių ir asmenų patikėti savo dokumentų vertimą mums, „Profvertimai“ kolektyvui.

Versti reikalingus tekstus ar dokumentus siųskite el. paštu info@profvertimai.lt ar užneškite adresu Šv. Ignoto g. 1, Vilnius. Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 862205512.