Medicininiai vertimai

Medicininių dokumentų/ tekstų vertimas išsiskiria savita specifika ir reikalauja ypatingų žinių bei atsidavimo kruopščiam darbui. Šiandieninė medicina turi savo išskirtinę kalbą, stilių bei terminologiją, todėl tokius vertimus gali atlikti tik aukštą kvalifikaciją, didelę darbo patirtį, nesidomintys naujovėmis,  medicininį išsilavinimą turintys ar gydymu užsiimantys kalbos specialistai.

Vertimų biuras „Profvertimai“ siūlo kokybišką ir profesionalų medikų išvadų, abdukcijų, nedarbingumo ar neįgalumo pažymų, ligos istorijų, operacijų protokolų, tyrimų rezultatų, medicininės įrangos, farmacijos produkcijos aprašų, sertifikatų, receptų ar kitų medicininių dokumentų ar tekstų vertimą į daugiau nei 30 pasaulio kalbų. Norėdami užtikrinti vertimo tikslumą, tekstus koreguoti ir tvarkyti duodame ne tik gimtakalbiams redaktoriams, bet ir medicininį išsilavinimą turintiems sveikatos specialistams. Turime sukaupę nemažą patirtį šioje vertimų srityje ir būrį patenkintų nuolatinių medicininių vertimų užsakovų.

Minėtiesiems vertimams skiriame išskirtinį dėmesį detalėms, užsakovo pageidavimų vykdymui, maketavimui, darbo atlikimo operatyvumui bei netaikome šios rūšies vertimams papildomo mokesčio.