Techniniai vertimai

Atliekant techninės dokumentacijos vertimus neretai susiduriama su terminologijos, maketavimo ar neapdairumo problemomis. Techninis vertimas reikalauja ypatingos kalbos specialisto kvalifikacijos, žinių vienoje ar kitoje techninės veiklos srityje bei, žinoma, praktikos.

Vertimų biuro „Profvertimai“ kolektyvas nuolat tobulina savo įgūdžius bei gilina žinias įvairiose srityse. Ne išimtis ir techniniai vertimai. Siūlome pasinaudoti įvairių kategorijų specialistų, turinčių aukštąjį techninį išsilavinimą ir net darbo patirties automobilių bei jų dalių gamybos, pramonės bei aukštųjų technologijų srityse teikiamomis profesionaliomis tekstų redagavimo ir maketavimo paslaugomis. O vertimus atliks įvairių kalbų gimtakalbiai vertėjai, kurie specializuojasi būtent techniniuose vertimuose, baigę techninių vertimų tobulinimosi kursus ar turi techninį išsilavinimą.

Patikėkite mums bet kokius techninius dokumentus su atliktais fiziniais, cheminiais, matematiniais ar kitais paskaičiavimais, geologinius, geometrinius, architektūrinius, astronominius, inžinerinius brėžinius, instrukcijas, katalogus, techninę dokumentaciją. Visą techninio vertimo darbą atliksime kaip įmanoma greičiau, o kruopšti ir atsakinga specialistų vertimo korektūra taps galutinio rezultato maksimalaus tikslumo garantu.