Ekonominiai vertimai

Ekonominis vertimas – aktuali tarptautinio verslo dalis. Tačiau net ir puikiai mokančiam užsienio kalbą kalbos specialistui ekonominės srities vertimas gali būti pakankamai sudėtingas dėl įvairių ekonominių neologizmų ir santrumpų, suprantamų tik aukštąjį išsilavinimą ar darbo patirties turintiems asmenims. O ir nuoseklus, pažodinis vertimas gali iškreipti originaliame dokumente esančio teksto prasmę. Tad, norint užtikrinti finansinio vertimo tikslumą ir adekvatumą, labai svarbu, kad kalbos specialistas nuolat ne tik gilintų savo ekonominės srities žinias, bet ir domėtųsi ekonominiais standartais bei terminologija.

Jei jums prireikė išversti ekonominės srities dokumentaciją: sutartį, kontraktą, rinkodaros prezentaciją ar tyrimus, ekonominius pagrindimus, verslo planą, audito ataskaitą, buhalterinį balansą, draudimo dokumentaciją ar panašius tekstus, reikalingus tarptautiniai ekonominei veiklai, pasirinkite mus, vertimų biurą „Profvertimai“. Imsimės bet kokio sudėtingumo dokumentacijos vertimo be papildomo apmokestinimo.

Mūsų lingvistų kompetencija, daugybė sėkmingai atliktų ekonominės srities vertimų projektų bei būrys  nuolatinių klientų kalba patys už save!

Kreipkitės – mielai padėsime išplėsti jūsų verslą už nacionalinių ribų!